سرخط خبرها

مردی بی ادعا و فولادی از جنس بلور

بیــرم کهن: در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی، مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی استان هرمزگان پیامی صادر کردند. متن پیام حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید شکر الله زندوی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مردی بی ادعا و فولادی از جنس بلور
جمعه ی خونین سیزدهم دی ماه نود و هشت هجری خورشیدی
ایران اسلامی و آزادگان جهان در سوگ شهادت مردی عزادار شدند که محبوبیتش فراگیر بود و بی ادعا بودنش زبانزد.
او مرد پولادین ایران و بلوری درخشنده، که هرگز متظاهر نبود و از ریاکاری و خودنمایی گریزان بود، مرد میدان های سخت، و استراتژیستی با تدبیر بود. وی عملگرا و کم حرف بود، و از شعار و سر و صدا پرهیز داشت.
مردی که دنیا او را می شناخت ولی دنیا گرا نبود! و غرق در آن نشد!!
او آرام بود ولی آرامش دشمنان انسانیت را بهم ریخته بود
مردی که راه را شناخته بود و در این راه تا پای جان ایستاد.
یادش گرامی و نامش جاودانه ی تاریخ، و راهش همواره پر رهرو باد.
قطعا شهادت مظلومانه و پر افتخار این مرد خدا و این سلحشور بی بدیل باعث انسجام ملی و استحکام انقلاب خواهد شد و این فرصتی ارزشمند برای تصمیم گیران و تصمیم سازان و دلسوزان نظام خواهد بود که که از این فرصت استفاده کنند، نااهلان و نامحرمان صد چهره و سوء استفاده گران از خون شهدا، و دشمنان دوست نما را شناسایی کنند و از خود برانند.
سوء استفاده گران، از جایگاه و موقعیتی که انقلاب و نظام در اختیار آنان گذاشته و راهی که خون شهدا برای آنها هموار کرده و بی پروا بر طبل بی اعتمادی و بدبینی مردم از انقلاب و خط امام می کوبند به سزای اعمال شومشان برسانند. و برای همیشه از صحنه انقلاب محو کنند.
این انقلاب تاکنون بهاء سنگینی برای سربلندی، بقاء و شکوفایی اش پرداخت کرده پس اجازه ندهیم خون شهیدانی همچون سرداران فداکاری مانند سلیمانی ها، همت ها، همدانی ها، باکری ها، چمران ها و خون مخلصانی چون شهیدان مطهری، بهشتی، باهنر و و و بدست ریاکارانی پست طینت به خطر بیفتد. زیرا هر کسی در هر لباس و منصبی خلاف آرمانهای انقلاب و امام قدمی بر دارد و حرکتی انجام دهد که سلامت نظام زیر سوال ببرد و عملکردش چهره آنرا مخدوش نماید و بر نارضایتی عمومی دامن بزند و ولی نعمتان انقلاب، که مردم هستند را از انقلاب بدبین نموده و فاصله بین مردم و نظام ایجاد نماید باید بر حذف و برخورد با او درنگ نکنند زیرا خطر و ضرر اینها از هر دشمنی برای انقلاب بیشتر است. و با اتکاء بر منابع داخلی و برنامه ریزی هوشمندانه و شکوفائی اقتصادی و بر طرف کردن مشکلات اقتصادی و اداری مردم، دشمنان قسم خورده انقلاب را مایوس نمایند.
بدیهی است شیطان بزرگ مانند همیشه به خطا رفته و با شهادت مردان بزرگی چون سلیمانی آتش خشم مردم انقلابی و غیر انقلابی!!! شعله ور کرده و تنفر و نفرت بیش از پیش خود را در دل آزادگان جهان بیشتر کرده است.
اگر چه با ریختن خون انسان نمایی کثیف و بی آبرویی هرزه چون ترامپ هم خلاء وجودی سردار سلیمانی پر نمی کند و قصاص خون پاکش نیست اما التیامی برای منتظران انتقام الهی خواهد بود و ان شاءالله با این عمل ذلیلانه و بزدلانه، بزودی شاهد فرو ریختن هیمنه آمریکا در این منطقه و جهان خواهیم بود و با وعده رهبر عزیز انقلاب: بزوی شاهد انتقام سخت الهی از امریکا و اذنابش بدست آزادگان جهان خواهیم بود.
و النصر من الله
والسلام
سیدشکرالله زندوی

یک دیدگاه

 1. ۲۸ سوال از اقا بروجردی

  ناب اقای بروجردی سلام
  این روزها هرجا سخن از انتخابات شود نام شما هم مطرح میشود. البته خوشخیال نباشید که به طرفداری است . خیر
  خیلی ها از منظر و مرآئی دیگر ، سوالاتی مطرح میکنند .
  مثلا
  اول ، علت عدم حضور از بروجرد ؟
  دوم ، علت عدم حضور از تهران؟
  سوم ، عملکرد بیست ساله در بروجرد؟
  چهارم ، نمره مردم بروجرد به کارنامه شما؟
  پنجم ، دوره قبل با چند در صد از آراء مردم بروجرد و اشترینان به مجلس رفتید؟
  ششم، چرا نتوانستید به ریاست کمسیون امنیت برسید؟
  هفتم ، در قضیه ارتقا گراش ، شما بعنوان رییس کمسیون امنیت از ابتدا در جریان بودید یا خیر؟
  هشتم، اگر در جریان ارتقا گراش بودید برای ارتقا همزمان لار چه کردید؟
  نهم ، اگر در جریان نبودید ، آیا در کمسیون تحت اشرافتان و نحوه روابط با وزارت کشور بعنوان وزارت اصلی مرتبط با کمسیون امنیت ، موفق بوده اید یا خیر؟
  دهم ، پس از اعتراض مردم لار ، شما به درخواست چه کسی و به چه هدفی به لار آمده و نتیجه حضورتان چه بود و چه شد؟
  یازدهم به فرض موفقیت تان ، با توجه به هفتاد ساله شدنتان ، آیا توانایی سرکشی به چهار شهرستان حوزه انتخابیه لار و خنج و گراش و اوز با بیش از ۱۲ بخش و سیزده شهر و یکصد و پنجاه روستا را دارید؟
  دوازدهم ، به فرض کسب آرا ا توجه به عدم ثبت نام دوست و همفکرتان یعنی دکتر علی لاریجانی و عدم حضورش در مجلس آینده ، دقیقا شما در کجای مجلس آینده قرار خواهید گرفت؟
  سیزدهم ، آیا استفاده ابزاری از بیت مرحوم ایت اللهی که همیشه متعلق به همه بود را فقط برای خودتان صحیح میدانید؟
  چهاردهم ، در قضیه امیرمنصور آریا ، فرزند شما ۴۸ ساعت بازداشت شد. علتش را میفرمایید،؟
  پانزدهم ، به فرض موفقیت ، اطرافیان فعلی شما ، اطرافیان آینده اتان خواهند بود؟
  شانزدهم، به فرض کسب اعتماد ، چند درصد از روستاهای منطقه لارستان بزرگ را رفته و میشناسید؟
  هفدهم ، مدرک دکترای شما از کجا و کی و در چه رشته ای اخذ شده ؟ آیا آزمون تافل را گذرانیده اید؟
  هجدهم ، به خِلآ پس از رحلت ابوالزوجه اتان اشاره کرده اید .مگر قرار بوده چه اتفاق شومی برای اخ الزوجه بیفتد که دست پاچه خود را به لار رسانده اید؟
  جایگاه حجت الاسلام نسابه در منزل ابوالزوجه و بین فرزندان ذکور مرحوم اقا کجاست؟
  نوزدهم ، ظاهرا برای تشکر از حضور مردم روستاها در مراسم ختم مادرعیالتان و بهمین بهانه به روستاها سرکشی ( تبلیغات زودهنگام) میکنید.
  آیا پس از رحلت اقا هم برای تشکر به روستاها رفتید؟
  بیستم ، شما دقیقا اصولگرا یید یا اصلاح طلب؟
  هواداران فعلی شما بجز چند فرد متمول نظیر اقایان راستی و استوار و پاسیار ، از گروه های سیاسی ، دقیقا کدام گروه هستند؟ اصولگرایان یا اصلاح طلبان؟

  بیست و یکم، به امید جذب آرای سنتی و غیر سیاسی ، در رد صلاحیت کاندیداهای جوان لار ، ایا نقشی دارید یا خیر؟

  بیست و دوم ، در این سالها و در زمان حیات اقا ، برای توسعه لارستان چه کردید؟
  مثلا در زمان دکتر کشفی یا زمان مرحوم اقای نخبه ، چه همکاری با آنان داشتید؟ مثلا تا چه اندازه مثل آقای جباری نماینده بستک و بندرلنگه و پارسیان ، بدنبال منافع لارستان یا خدمت به لارستان بوده اید؟
  بیست و سوم ، ظاهرا در رفت و آمد به منازل بعضی از شهروندان لار ، تراول ۵۰ هزار تومان را به بچه ها هدیه میدهید . ضمن تشکر از لطف شما در این وانفسای گرانی ، ممکن است بفرمایید از چه محل این مبالغ تامین میشود؟

  بیست و چهارم ، شما یا مبلغین شما، جنابعالی را مشاور مقام معظم رهبری معرفی میکنند . آیا شما مشاور معظم له هستید یا خیر؟

  بیست و پنجم ، با توجه به اقبال مردم به اصولگرایان در انتخابات آینده ریاست جمهوری و با عنایت به عدم پذیرش شما توسط اصولگرایان تهران برای این انتخابات ،در صورت کسب آرای مردم، به چه امید و ظرفیتی میتوانید در دولت آینده با لابی گری یا روابط صحیح ، برای این منطقه وسیع که دارای چهارشهرستان است بودجه بگیرید؟

  بیست و ششم ، در سفر به جویم و دیدار با ثروتمندان جویمی (خوانین روستای کلون) قول ارتقا جویم به شهرستان با الحاق بنارویه به جویم داده اید.
  بنظرتان چقدر میتوان به رضایت اهالی بنارویه نسبت به پیوستن به جویم امیدوار بود؟

  بیست و هفتم ، در سفرتان به سلطان آباد گراش به ساکنین بیست خانواری شهرک سلطان آباد قول گازکشی داده اید.
  آیا مطلع هستید شهرک سلطان آباد بدون مجوز از شهرداری یا بخشداری یا بنیاد مسکن ساخته شده ؟

  بیست و هشتم ، اگر رای نیاورید تکلیف اعتبار اسم و رسم آقا چه میشود؟ و اگر رای آوردید و نتوانستید انتظارات مردم را برآورده کنید تکلیف بازماندگان اقا با مردم چه خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار