سرخط خبرها

تسریع در گاز رسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ/ محدویت های دولت را می دانیم، اما مردم چشم انتظارگاز رسانی هستند

بیــرم کهن: معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در حضور مدیر عامل گاز استان فارس در صحرای باغ خواستار تسریع در گاز رسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ شد.

به گزارش بیرم کهن به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ با حضور جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان، غلامعباس حسینی مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، احسان طاهری معاون برنامه ریزی فرمانداری، سید احمد قتالی امام جمعه عماد شهر، احمد دلاور و روح الله بامداد  بخشداران صحرای باغ و بیرم، اعتمادپور رییس شرکت گاز لارستان و جمعی از مسئولین محلی در دفتر امام جمعه عمادشهر برگزار شد.
در این نشست فرماندار ویژه لارستان در سخنانی خواستار تسریع در گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ لارستان شد.
حسنی با اشاره به رویکرد دولت در توسعه خدمات رسانی بیشتر به بخش ها و روستاها، خواستار تخصیص اعتبارات استانی در تسریع روند گازرسانی به این بخش ها و روستاهای آن شد. 
وی بار دیگر با تاکید بر لزوم رفع مشکلات و موانع موجود در بخش ها و روستاها ادامه داد: انتظار است در حاضر که پیمانکار جدید عملات گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ مشخص شده است هر چه سریعتر این طرح به اتمام برسد تا باعث خوشحالی مردم شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این نشست با بیان اینکه با توافقات انجام شده در مرکز استان درصدد حل موانع و مشکلات گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ هستیم، گفت: با تلاش و پیگیری های فرمانداری و نماینده مردم مکاتبات انجام شده، پروژه گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ و توافقات لازم برای اجرای آنها انجام شده است.
گفتنی است تاکنون ۵۰۵ کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در ۲ شهر بیرم و عمادشهر و ۲۸ روستای آن در نظر گرفته شده است  که ۴۰۰ کیلومتر آن اجرا و ۱۰۵ کیلومتر شبکه گذاری گاز و احداث ۱۱ ایستگاه باقی مانده است و  بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی را به همراه دارد.
اضافه می گردد که برای اتمام کامل این طرح عظیم  ۱۱۵ میلیارد تومان هزینه می شود، که تاکنون برای اجرای عملیات ۴۰۰ کیلومتر شبکه گذاری، ۷۰ میلیارد تومان توسط دولت هزینه شده است.

روح الله بامداد بخشدار بیرم در گفتگو با خبرنگار بیرم نیز گفت: پیمانکار جهت اتمام عملیات گاز رسانی و احداث ایستگاه گاز شهر بیرم و گازرسانی شهرک صنعتی مشخص شده است و در این راستا مدیرکل شرکت گاز استان قول مساعد داده که پروژه گازرسانی بخش بیرم در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداری برسد. بامداد در ادامه در خصوص شهرک صنعتی بیرم افزود: گاز رسانی شهرک صنعتی تا ورودی شهرک برعهده شرکت گاز می باشد و عملیات گازکشی داخل شهرک بر عهده ی شرکت شهرک های صنعتی می باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.