سرخط خبرها

نوروزی: ان شاالله سال۹۶، سال خیلی خوبی برای مردم خواهد بود

بیرم کهن/ سید فضل الله نبوی زاده: در حالی که اکثریت مردم بخش بیرم منتظر نام نویسی محمد نوروزی در انتخابات شورای شهر بیرم بودند ایشان یک باره مسیر سابق خود را انتخاب کرد.

نوروزی امروز طی مصاحبه ای گفت: ان شاالله سال۹۶، سال خیلی خوبی برای مردم خواهد بود.
لطفا یک بیوگرافی مختصری از خودتان داشته باشید؟
محمدنوروزی هستم متولدسال۶۴ دارای مدرک کارشناس ارشدحقوق عمومی و در حال حاضر مسئول آموزش و امور دانشجویی دانشگاه آزاد بیرم و همچنین در یک دوره چهارساله به عنوان رییس شورای بخش بوده ام.
*به چه علت و با چه هدفی در انتخابات حضور دوباره پیدا کرده اید؟
در این دوره چهارساله توانستیم یک سری از موفقیت هایی به دست بیاوریم به همین دلیل حضور مجدد پیدا کردم تا بتوانم یک قدم دیگر از مشکلات مردم بر طرف کنیم.
*آیا شما مجددا برای انتخابات شورای بخش هم نام نویسی می کنید؟
من هنوز تصمیم قطعی برای حضور در شورای بخش نگرفته ام و در مورد شورای بخش زود است که مصاحبه کنم اما اگر قرار باشد در شورای بخش حضور پیدا کنم قطعا برنامه هایی دارم هرچند که فعلا تصمیمی برای حضور در انتخابات شورای بخش ندارم.
*با وجود این که کمتر از۲۴ساعت تا پایان اتمام نام نویسی برای انتخابات شوراها مانده است تاکنون افراد که نام نویسی کرده اند چگونه ارزیابی می کنید؟
به نظر من انسان های تحصیل کرده و خوبی دراین عرصه وارد شده اند و ان شاءالله همچنان این روند ادامه پیدا خواهند کرد.
*با توجه به این که بیرم در سال۹۵ دچار تغییرات اساسی در سطح مدیریتی شده است ارزیابی شما چیست؟
من شناختی زیادی نسبت به مدیران ارشد جدید بیرم ندارم ولی امیدوارم که این عزیزان بتوانند جوابگوی خوبی نسبت به حسن اعتماد مسئولین رده بالایشان داشته باشند.
*مدتی قبل سایت ها و کانال های مجازی نام شما را برای حضور در انتخابات شورای شهر بیرم مطرح کرده بودند آیا خودتان هم اطلاعی داشته اید؟
بنده هیچ اطلاعی نداشته ام این اسامی که در فضاهای مجازی مطرح شده بود بدون هماهنگی بنده بوده و به نظر من اگر هدف خدمت به مردم باشد فرقی نمی کند که این حقیر در انتخابات شورای شهربیرم یا روستا یا بخش نام نویسی کنم.
*چرا شما به شورای روستا به نسبت شورای شهر بیرم اهمیت بیشتری می دهید؟
چون خودم بچه روستا هستم احساسم این است که در شورای روستا خدمت بیشتری می توانم به مردم کنم و از اوضاع نابسامان روستا بیشتر مطلع هستم.
*شما چهار سال با شورای شهر بیرم کار کردید چه نمره ای به دوستانتان در شورای شهر بیرم می دهید؟
باید مردم به شورای شهر بیرم نمره بدهندبه نظرم شورای جوان و پرکاری بود و هدفشان این بود که خدمت کنند هدف ما هم تعامل بود.
*بیرم تاکنون هم دارای شورای شهر باتجربه بوده و هم جوان اما در پایان دوره به هر دوی آنها مردم انتقاد داشته اند،به نظر شما علت چیست؟
به نظرمن ابتدا تحصیلات و سپس نیروی جوانی در شورا می تواندبهترین نتیجه را به همراه داشته باشد البته باید شورای جدید ترکیبی از نیروهای تحصیل کرده جوان و انسانهای با تجربه باشد که بتوان از نیروهای جوانی در کنار رهنمودها و استفاده از تجربیات استفاده بهینه ببریم.
*امام جمعه موقت بیرم در خطبه های دیروزشان شدیدا از شهردار بومی حمایت کردند نظر شما در این باب چیست؟
نظر من هم همین است بیرم اگر از پتانسیل بومی برای شهردارش استفاده کنند قطعا موفقترند چون شناخت بهتری نسبت به مجموعه شهری بیرم
دارد و نتیجه بهتری هم می گیرد.
*سوال آخر؛ در صورت حضور شما در شورای بخش آینده از بخشدار بومی بیشتر حمایت می کنید یا غیربومی؟
بخشدار زیرمجموعه وزارت کشور است و شوراها نقش بسیار کمتری در عزل و نصب آنها دارنداین تصمیم را استاندار و فرماندار ویژه می گیرند آنها هم شرایط شهر را به طور کامل در نظر می گیرند و ممکن است در زمانی بخشدار بومی را برای بیرم انتخاب کنند و در زمان دیگری بخشدار غیربومی انتخاب کنند مهم خدمت به مردم است حال چه بومی باشد و چه غیر بومی.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار