از سیاه نمایی و تخریب دولت به خاطر منافع جناحی و شخصی بپرهیزیم

به گزارش بیــرم کهن به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید بیرم در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و دهه پرفروغ فجر تصریح کرد: ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر دورانی است که برای همه ما یادآور مبارزه با رژیم ستم شاهی،پیروزی انقلاب و دوران تغییر نظام سیاسی کشورمان بوده است . نظام سیاسی که در تمامی عرصه ها به دلیل اینکه انقلاب ما یک انقلاب عقیدتی و ایدئولوژیکی بود، تمامی ابعاد زندگی اعم از سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی  و اجتماعی را تحت تأثیر قرارداد و دگرگون کرد.
وی دهه فجر را فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای نظام و تبیین عملکرد و اقدامات دولت در عرصه های مختلف به مردم دانست و افزود: با ارائه اقدامات ، عملکردها و فعالیت ها و انتقال آن به نسل جوان و نسل بعدی می توانیم برای آینده نظام اسلامی، ثبات و پایداری ایجاد کنیم.
حسنی ادامه داد: سعی کنیم از سیاه نمایی و تخریب دولت به خاطر منافع جناحی بپرهیزیم، چرا که تخریب دولت، ناکارآمدی نظام و انقلاب را به همراه دارد.
معاون استاندار فارس  بیان کرد: همه می دانیم که دولت و قوه مجریه یکی از ارکان  اصلی نظام است و اگر دولت موفق شود، نظام هم موفق خواهد شد و اگر دولت ناکارآمد جلوه داده شد و سیاه نمایی بر علیه دولت ایجاد و عملکردهای دولت نادیده گرفته شد و یأس و ناامیدی در بین مردم گسترش پیدا کرد، ضربه ی اصلی را نظام خواهد خورد. بنابراین کسانی که فکر کنند که علیه دولت اقدامات تخریبی انجام بدهند،به نظام خدمت کرده اند، یقیناً بدانند که سخت در اشتباهند، چرا که ضربه آن را نظام می بیند.
حسنی خاطر نشان کرد: اسلام بهترین ، منظم ترین و جامع ترین منشور حکومتی را دارد و نظام اسلامی ما الگویی از این منشور حکومت اسلامی است، اما اگر کسانی به دلیل منافع جناحی، حزبی ، گروهی و شخصی، اقدامات مخربانه را بر علیه دولت به راه بیندازند  به آن منشور حکومتی اسلام در سطح کلان در عصر کنونی ضربه زده اند.
فرماندار ویژه لارستان به نزدیک شدن برگزاری انتخابات هم اشاره کرد و گفت: از سال ۵۷ به بعد تاکنون ۳۵ انتخابات در عرصه ی ملی منطقه ای و استانی برگزار شده است و این انقلاب یکی از نعمت های بزرگ الهی برای ما بوده است و در اولین مرحله آن ایجاد امنیتی پایداری بوده  که برای ما به ارمغان آورده است.
وی ادامه داد: به حمداله در ایران اسلامی جابجایی مدیریت و قدرت  به شکل خیلی خوب و مسالمت آمیز انجام می گیرد و طبیعی است اگر بنا باشد این پست و قدرت برای یک نفر ثابت بماند هیچ وقت به من و دیگران نمی رسید، چرا که خیلی ها آمدند و رفتند و انچه مهم می باشد، عملکرد خوب و ماندگاری است که در طول خدمت برای مردم بجا    می گذاریم.
حسنی از بخشدار جدید بیرم خواست که با امام جمعه، همه احزاب، گروه ها، ادارات، موافقین و مخالفین دولت، شوراهای اسلامی شهر و روستا و بخش، دهیاران، خیرین و معتمدین، نماینده مردم، نیروهای نظامی، امنیتی، انتظامی، قضایی و قشر های مختلف مردم تعامل داشته باشد و همه توان خود را در راستای رشد و توسعه و پیشرفت بخش بکار بندد. چون تعامل با همه، خدمت به مردم است و این تعامل در کل اقتدار دولت را نشان می دهد.
وی با بیان اینکه مدیریت در وزارت کشور بخصوص در جایگاه استانداری، فرمانداری و بخشداری با همه مدیریت ها تفاوت اساسی دارد، تاکید کرد: هر گونه مشکلی که در سطح بخش پیش بیاید اولین کسی که باید جوابگو باشد بخشدار هست چون در تمامی حوزه های سیاسی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره بخشدار در آن دخیل است.
فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش تأکید کرد: بخشدار بصورت مستمر در بخش حضور داشته باشد حتی در ایامی که تعطیل رسمی است.
پیش از این نیز بهادر زارعی بخشدار سابق بیرم عملکرد ۹ ساله خود را بیان کرد.همچنین حضرت حجت الاسلام و المسلمین زندوی امام جمعه بیرم هم به ایراد سخن پرداخت.  در ادامه حکم روح اله بامداد بعنوان بخشدار جدید بیرم توسط فرماندار و معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان، به وی تقدیم شد و از خدمات نه ساله ی  بهادر زارعی بخشدار سابق با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد. در ادامه  روح اله بامداد بخشدار جدید بیرم  هم مطالبی را ارائه کرد.
گفتنی است روح اله بامداد از اهالی شهرستان لارستان و ساکن روستای ده فیش جویم و دارای کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و پیش از این نیز کارمند بخشداری جویم بوده است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.