سرخط خبرها

«معلم آرام» اثری از یک نویسنده بیرمی

بیــرم کهن: «معلم آرام» تألیف«علی ملک پور»، معلم بیرمی که به ویژگی های معلم از دیدگاه اسلام پرداخته و توسط انتشارات تحسین منتشر کرده است.

«معلم آرام» اثر علی ملک پور نویسنده بیرمی که بعد از چاپ اولین کتاب خود تحت عنوان «آرام؛ اولین و تنها کتاب راز اسلامی و جذب با سبک ایرانی» به چاپ دومین اثر خود با عنوان «معلمان آرام» پرداخت. ملک پور «آرام» را مخفف آموختن٬ رعایت کردن٬ اعتماد داشتن و موفق شدن دانست.

گزیده ای از قسمت معلم آرام،خدا محور است:
یاد معلم خدا محوری افتادم که مدرک معلمی نداشت و در دانشسرا یا تربیت معلم هم درس نخوانده بود. او در مرکز امام جعفر صادق (ع) لار بود. هر لارستانی می داند و شنیده که او چگونه انسانی یا بهتر بگویم، چگونه معلم خدا محوری بود.
او در مرکز آموزش امام جعفر صادق(ع) لار که به همت خودشان و حمایت های حضرت آیت الله العظمی آیت اللهی، امام جمعه فقید لارستان راه اندازی شده بود، خدمت می کرد.
استاد فنون رزمی بود. هر کاری انجام می داد، برای رضای خدا بود و آخر هم با خدایش معامله کرد؛ و خداوند خریدار جانش شد و به بهای بهشت، جانش را خرید و «عِندَ رَبِّهِم یُرزَقُونَ» شد.[سردار شهید نجفعلی مفید]

وی در پایان کتاب خود به دو معلم لاری با نام های خسرو غلامپور و جلال مهاجری به عنوان «معلم آرام» معرفی و از آنها تقدیر و تشکر بعمل آورد.

معلم آرام - علی ملک پور

Print Friendly, PDF & Email

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار