سرخط خبرها

روستای گردشگری کریشکی میزبان مسابقات فوتبال پیشکسوتان+تصویر

بیــرم کهن/ خالد حاجی پور: دومین دوره مسابقات نوروزی فوتبال جام پیشکسوتان در آغازین روزهای سال ۹۵ به میزبانی روستای کریشکی در زمین اختصاصی باشگاه نیرو با استقبال تماشاگران برگزار شد.

در این دوره از مسابقات هشت تیم مختلف از علامرودشت لامرد تا آبکنه بیــرم شرکت کردند.

حضور رایگان تیمها، امکانات رفاهی کافی، داوران باتجربه، عدم درگیری، بدون حواشی، سکوی اختصاصی تماشاگران، ۱۲ پروژکتور، دید و نمای عالی، هوای خنک بهاری در کنار دید و بازدیدهای عیدانه و روبوسی و احوالپرسیها و مرور خاطرات شیرین گذشته، همه و همه از عوامل و نکات تاثیرگذار و جالب این مسابقات بود.
دیدن دوباره بازیکنان نامدار نسل قدیم با چهره هایی متفاوت که گذران روزگار را نشان می داد با همان جنگندگی و تعصب ولی رمقی کمتر در زمین فوتبال و اخلاق و رفتار پهلوانی در خارج از گود، برای بیشتر تماشاگران جالب توجه بود.
نهایتا این مسابقات نوروزی که در جهت ارج و تجلیل از بازیکنان سالیان دور فوتبال منطقه و با هدف اتحاد و برادری و تحکیم روابط پایه گذاری شده بود با قهرمانی تیم وحدت چاهورز و نایب قهرمانی شاهین بیرم و اهدای مدال و کاپ به تیمهای برتر خاتمه یافت.
در پایان بیرم کهن از تمامی بازیکنان و کادرفنی و هواداران هر هشت تیم شرکت کننده، از اهالی روستای کریشکی، شورا و دهیار محترم و همه افرادی که بی منت و چشمداشت در امر برگزاری این مسابقات همکاری کردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم.

فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۲) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۱۲) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۱۱) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۱۰) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۹) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۸) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۷) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۶) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۵) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۴) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۳) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۱) فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۱۵) فرماندار لارستان فوتبال پیشکسوتان جنوب فارس (۱۴)

Print Friendly, PDF & Email

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار