سرخط خبرها

اسامی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اعلام شد

بیــرم کهن: به گزارش ایسنا در اطلاعیه شماره ۶ ستاد انتخابات کشور اعلام شده است: در اجرایی ماده ۱۷ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری اسامی و مشخصات نامزدهای انتخابات سراسری پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که طبق نظریه شورای نگهبان واجد شرایط قانونی می باشند به شرح زیر اعلام می گردد:

حوزه انتخابیه استان آذربایجان شرقی
ردیف / نام / نام خانوادگی / نام پدر
۱ محمدتقی پورمحمدی /سلطا نعلی
۲ جواد حاجی زاده کلجاهی/ کاظم
۳ محمد فیضی /محمد قلی
۴ محسن مجتهد شبستری/ کاظم
۵ علی ملکوتی /مسلم
۶ هاشم هاشم زاده /قربان

حوزه انتخابیه استان آذربایجان غربی
۱ عسکر دیرباز ن/وروز علی
۲ عباس شاه رفعتی /محمد علی
۳ میرعلی اکبر قریشی /میر محمدآقا

حوزه انتخابیه استان اردبیل
۱ سیدحسن عاملی کلخوران /سید فیروزالدین
۲ میرفخرالدین موسوی ننه کران /میر محمد
حوزه انتخابیه استان اصفهان
۱ حمید الهی دوست /محمود
۲ عبدالامیر خطاط /مهدی
۳ حسن آقا شریعتی نیاسر /آقا علی
۴ سیدیوسف طباطبایی نژاد /حاج میرزاعلی
۵ عبدالمحمود عبداللهی /محمد علی
۶ محمد عمومی /حسین
۷ سیدمحمدعلی فقیهی/ سیدمصطفی
۸ محسن فقیهی سرشکی /احمد
۹ عبدالرسول قاسمی کجائی /حسین علی
۱۰ اصغر متین پور /غلامحسین
۱۱ منصور مظاهری کرونی /محمد
۱۲ مرتضی مقتدایی آیت الله /میرزامحمود
۱۳ سیدابوالحسن مهدوی /سید بهاالدین
۱۴ عبدالنبی نمازی /احمد
حوزه انتخابیه استان البرز
۱ حسین تاج آبادی /علی
۲ علی رحمانی فرد /محمد
۳ صادق رزاقی محمد /مهدی
۴ محسن کازرون /علیرضا
۵ سید محمد علی مدرسی مصلی/ اقاجواد
۶ سیدمحمدمهدی میرباقری/ سید حسن
حوزه انتخابیه استان ایلام
۱ مهدی خطیبی /جلیل
۲ سیدمحسن سعیدی گلپایگانی /سید محمد رضا
حوزه انتخابیه استان بوشهر
۱ سیدهاشم حسینی/ سید محمد
حوزه انتخابیه استان تهران
۱عباسعلی اختری /محمد حسین
۲محسن اسماعیلی /عزیزالله
۳علیرضا اعرافی /محمد ابراهیم
۴محمدآقا امامی /میرزا ابو تراب
۵سیدمحمدعلی /امین علینقی
۶محمدباقر باقری/ اسداله
۷سیدهاشم بطحائی /عباس
۸محمدعلی تسخیری /علی اکبر
۹احمد جنتی/ هاشم
۱۰ابراهیم حاج امینی نجف آبادی /حسین
۱۱محمدصادق حایری /شیخ عبدالحسین
۱۲سیدهاشم حمیدی /سیدابوالقاسم
۱۳حمید حوالی شهریاری /عزیزاله
۱۴قربانعلی دری نجف آبادی /اسدالله
۱۵حسن روحانی /اسدالله
۱۶محمدحسن زالی /عبدالعلی
۱۷سیدمحمد سجادی عطاآبادی /ابوالحسن
۱۸نصراله شاه آبادی /محمد علی
۱۹سیدحامد طاهری /سید محمد
۲۰سید محمود علوی /سیدرضا
۲۱غلامرضا فیاضی /اسداله
۲۲محسن قمی/ حسین
۲۳سید صادق محمدی جزه ئی /سید حسین علی
۲۴محمد محمدی نیک /اسمعیل
۲۵سیدمحمدرضا مدرسی مصلی /آقا جواد
۲۶تقی مصباح مرحوم /باقر
۲۷غلامرضا مصباحی مقدم /اسمعیل
۲۸محمدعلی موحدی /حاج شیخ عباس
۲۹علی مؤمن پور /عباس
۳۰سیدابوالفضل میرمحمدی /سید حسین
۳۱محمدرضا ناصری کوچه بیوک /محمدرضا
۳۲اکبر هاشمی بهرمانی /علی
۳۳محمد یزدی حاج /شیخ علی
حوزه انتخابیه استان چهارمحال و بختیاری
۱ علیرضا اسلامیان عبدالحسین
۲ محمدعلی خزاییلی عبداله
۳ رضا مختاری اسفیدواجانی امیر
حوزه انتخابیه استان خراسان جنوبی
۱ محمدابراهیم ربانی مهمویی محمدعلی
۲ سیدابراهیم رییس الساداتی سید
حوزه انتخابیه استان خراسان رضوی
. ردیف نام نام خانوادگی نام پدر
۱ سیداحمد حسینی میرزا عرب
۲ سیدمجتبی حسینی سید جلیل
۳ سیدمحمد سعیدی گلپایگانی سید محمد رضا
۴ حسن عالمی رجبعلی
۵ محمدمهدی عباسی آغوی هادی
۶ محمدهادی عبدخدائی غلامحسین
۷ سیداحمد علم الهدی سید علی
۸ علی قربانی حسین
۹ سیدمحمود مدنی بجستانی سید جواد
۱۰ سیدمحمود هاشمی شاهرودی سیدمحمدعلی
حوزه انتخابیه استان خراسان شمالی
. ردیف نام نام خانوادگی نام پدر
۱ حبیب الله مهمان نواز مرادعلی
حوزه انتخابیه استان خوزستان
۱ محمدحسین احمدی /علی اصغر
۲ محسن حیدری ال کثیری/ عبید
۳ سیدعلی شفیعی /سید محمدرضا
۴ عبدالکریم فرحانی /بلاسم
۵ علی فلاحیان /عبداله
۶ عباس کعبی نسب /محمد
۷ سیدمحمدعلی موسوی /سیدمحمداقا
حوزه انتخابیه استان زنجان
۱ عبداله امیرخانی /نظامعلی
۲ محمد حاجی ابوالقاسم دولابی /محمود
۳ جواد مجتهد /محسن
۴ اسمعیل نوری /حسنعلی
حوزه انتخابیه استان سمنان
۱ سیدمحمد شاه چراغ /آقا سید حسن
حوزه انتخابیه استان سیستان و بلوچستان
۱ محمدحسین بیاتی /اردوان
۲ علی احمد سلامی /علی محمد
۳ عباسعلی سلیمانی اسبوکلایی /علیجان
حوزه انتخابیه استان فارس
۱ اسداله ایمانی /محمد صادق
۲ احمد بهشتی /جانبابا
۳ سیدعلی اصغر دستغیب /سید علی اکبر
۴ علی شیخ موحد /محمدعلی
۵ غلامعلی صفائی/ علی
۶ علی عدالت /ابوطالب
۷ سیدمحمد فقیه /سیدهدایت اله
۸ علی اکبر کلانتری /غلامعباس
 
حوزه انتخابیه استان قزوین
۱ علی اسلامی /احمد
۲ مجید تلخابی /غضنفر
۳ محمود رجبی /غلامحسین
 حوزه انتخابیه استان قم
۱ محمد دانش زاده /عباس
۲ میثم دوست محمدی /حبیب اله
۳ محمد فائزی /علی اکبر
حوزه انتخابیه استان کردستان
۱ انور آدمی /رشید
۲ اقبال بهمنی /ابراهیم
۳ عبدالرحمان خدایی /مصطفی
۴ فایق رستمی /عبدالقادر
حوزه انتخابیه استان کرمان
۱ محمد بهرامی خوشکار /حسین
۲ سیداحمد خاتمی /سید مهدی
۳ احمد شیخ بهائی /جواد
۴ سیدجلیل صدرطباطبایی /سید احمد
۵ امان اله علیمرادی /عبداله
حوزه انتخابیه استان کرمانشاه
۱ محمود محمدی عراقی /جعفربهاالدین
۲ علیرضا مستشاری /مرتضی
۳ حسن ممدوحی /محمد حسین
۴ امان نریمانی /نریمان
 
حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد
۱ سیدشرف الدین ملک حسینی /سید کرامت الله
۲ سیدمحمدکاظم موسوی نسب /موسی
حوزه انتخابیه استان گلستان
۱ حسینعلی سعدی /محمد سعید
۲ عبدالهادی مرتضوی شاهرودی /سید محمد
۳ سیدکاظم نورمفیدی /سید مهدی
 
حوزه انتخابیه استان گیلان
۱ احمد پروائی /ریک قلی
۲ سیدعلی حسینی اشکوری /سید محمد
۳ حسین ردائی /جمال
۴ رضا رمضانی /عباس
۵ مهدی رهنما /حسن
۶ سید محمد صادق علم الهدی /عبدالهادی
۷ زین العابدین قربانی /غلامحسن
 
حوزه انتخابیه استان لرستان
۱ سیدمحمدنقی شاهرخی /سید علینقی
۲ احمد مبلغی/ ماشاالله
۳ هاشم نیازی /غلامرضا
حوزه انتخابیه استان مازندران
۱ صادق اردشیرلاریجانی/ هاشم
۲ سیدصادق پیشنمازی /سید مهدی
۳ سیدرحیم توکل /سید تقی
۴ علی اکبر سیفی کناری /حاجی گل
۵ نوراله طبرسی /حسن
۶ محمدحسن گلی شیردار /عبدالحسین
۷ علی معلمی /غلامحسین
۸ اله وردی مقدسی فرد /حمزه
حوزه انتخابیه استان مرکزی
۱ احمد دانش زاده /محمد
۲ کاظم سپاسی آشتیانی /ابوالفضل
۳ احمد محسنی گرکانی /علی اصغر
۴ محسن محمدی عراقی /عطاالله
۵ سید جواد موسوی /سید محمد تقی
حوزه انتخابیه استان هرمزگان
۱ غلامعلی نعیم آبادی /قدرت الله
حوزه انتخابیه استان همدان
۱ علی رازینی /محمود آقا
۲ حبیب الله شعبانی موثقی /عین اله
۳ غیاث الدین طه محمدی /عباسعلی
۴ سیدمصطفی موسوی /فراز سید اکبر
حوزه انتخابیه استان یزد
۱ سیدروح اله صدرالساداتی /سید مهدی
۲ سید محمود رضا محصل همدانی /سید عبد الوهاب
۳ ابوالقاسم وافی /محمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.