رییس جدید بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم معارفه شد

بیرم کهن: طی جلسه ای دکتر آرش پوربخشنده بعنوان رییس جدید بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم معارفه شد

به گزارش بیرم کهن به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان؛ در روز یکشنبه مورخه ۱۸ بهمن ماه ۹۴ جلسه ای با حضور معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان دکتر چهرازی و قائم مقام معاون درمان دکتر صباغی و هیئت همراه با موضوع ” معرفی ریاست جدید بیمارستان ” در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم برگزار شد.
معاون درمان با اشاره به پیگیری های بی وقفه ریاست و مدیریت سابق بیمارستان، دکتر کورش سلطانیه زنجانیه و ابوالقاسم محمدنیا، در راستای اجرای برنامه های طرح تحول سلامت و هتلینگ، لوح تقدیری به رسم یادبود به آنها اهدا گردید.
دکتر صباغی در پی صحبت های معاونت درمان افزودند: اجرای این برنامه ها، نیاز به همت و پشتکار داشت که خوشبختانه این دو شخص عزیز بخوبی آن را اجرا کردند.
در ادامه، معاونت درمان و قائم مقام ایشان، دکتر آرش پوربخشنده را به عنوان ریاست جدید بیمارستان معرفی کرده و خواهان همکاری لازم با مسئولین شدند.
چهرازی به اتفاق هیات همراه، از بخش های فعال بیمارستان از جمله: اورژانس، اتاق عمل، اطفال، دیالیز و داخلی، و بخش های درحال ساخت از جمله جراحی و زنان، همچنین درمانگاه های فعال بازدید به عمل آوردند. در حین این بازدید به عیادت بیماران بستری در بخش ها نیز پرداختند.

قابل ذکرست بر اساس منابع موثق و غیر رسمی ابوالقاسم محمدنیا طبق برگ ابلاغ به مرکز پایش مراقبت های درمانی (MCMC) لار منتقل شده است و دکتر پوربخشنده تاکنون تصمیمی جهت مدیر اجرایی جدید بیمارستان بیرم اتخاذ نکرده است و دکتر کورش سلطانیه زنجانیه همچنان بعنوان پزشک اطفال در این بیمارستان به کار خود ادامه می دهد.

معارفه رییس بیمارستان بیرم - ۹۴ (۲) معارفه رییس بیمارستان بیرم - ۹۴ (۳) معارفه رییس بیمارستان بیرم - ۹۴ (۴) معارفه رییس بیمارستان بیرم - ۹۴ (۶) معارفه رییس بیمارستان بیرم - ۹۴ (۱)

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.